— VYSTAVOVATEL —

Festival kávy v Krnově je festival plný přísně připravené kávy, naleštěných gastro technologií, našlapaných cizích i tradičních jídel, vyladěných dezertů a sladkostí, šílených (ne)sportovních her, vytuněných vtípků a celodenních zážitků pro komplet všechny věkové kategorie.

Jestliže je někde prostor pro prezentaci čehokoliv nového, netradičního a moderního, tak je to právě tady, v Krnově na Coffee festivalu! 

Dáme vás k dispozici otevřený prostor nádherného centra města. Můžete propagovat sebe/ svou značku, prodávat své produkty, prezentovat se v kávovém i doprovodném programu, ale hlavně, můžete být pro své hosty k dispozici po celý den festivalu na jednom místě.

Chcete se stát součástí kávové scény v místě, kde by původně nikdo nic takového neočekával a dnes se bojuje o každý lépe připravený šálek? 
Chcete poznat tu neopakovatelnou atmosféru festivalu, který graduje už v 9 hodin ráno při piknikové snídani v trávě a s každou přibývající hodinou se zaplňují odpočinkové zóny do posledního místa? 

Přidejte se k nám, stále je co ukazovat a předvádět. Staňte se dalšími vystavovateli, společně s ostatními, kteří se k nám každoročně vracejí.

 

 

— VYSTAVOVATEL —

staň se součástí Krnov Coffee Festivalu a ukaž všem co tě baví... 

Malé Café, Zámecké náměstí 1, Krnov, 794 01, +420 775 622 211
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!